Prevodi za „aequo“ u rečniku poljski » nemački (Pređite na nemački » poljski)

ex aequo [eks ekfo] form

Jednojezični primeri (nisu ih verifikovali PONS urednici)

poljski
Startował tylko w konkurencji strzelania z pistoletu szybkostrzelnego z odległości 25 metrów, w której zajął 46. miejsce ex aequo z dwoma zawodnikami.
pl.wikipedia.org
Nagroda za najlepszą pracę nie może być przyznana ex-aequo, gdyż oznaczałoby to niedotrzymanie zobowiązania wyboru pracy najlepszej.
Wraz z kilkoma innymi reprezentacjami, Chile zajęło ex aequo 9. miejsce.
Zdobył więc wraz z pięcioma innymi zawodnikami ex aequo ostatnie, ósme miejsce w stawce 13 zawodników.
W końcowej klasyfikacji zajął 33. miejsce, ex aequo z innymi zawodnikami, którzy odpadli na tym samym etapie rywalizacji.
Wokalistka nie zdobywa tam żadnego punktu, co w rezultacie plasuje ją na ostatniej, 13. pozycji, ex aequo z trzema innymi artystami.
W turnieju waterpolistów zajął wraz z drużyną piąte miejsce ex aequo z drużyną francuską.
Wraz z kolegami zajął ex aequo 19. miejsce.
Zajęli ex-aequo czwarte miejsce na pięć startujących par.